Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem balkonów, schodów, zadaszeń, mebli, ogrodzeń, balustrad i innych konstrukcji metalowych. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją. Poznaj naszą filozofię pracy!

Czuwamy nad każdym etapem inwestycji - od poznania i zrozumienia potrzeb klienta, przez wykonanie niezbędnych pomiarów, przygotowanie, akceptację i realizację projektu, aż po prace montażowe. Odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania.

Wyróżnia nas terminowość, indywidualne podejście do każdej inwestycji i potrzeba ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Do każdego projektu podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nasza wiedza i zdobywane przez lata doświadczenie są do Twojej dyspozycji!

Kariera

1150

Realizacji


1150

Realizacji


30000

Ton zużytej stali


30000

Ton zużytej stali

Pracujmy razem!

Kariera

Nasze produkty nie byłyby tak dobre bez wyjątkowych ludzi, którzy je tworzą. Dołącz do naszego zespołu i stwórzmy razem coś wyjątkowego. Na co możesz liczyć? Rozwój, atrakcyjne wynagrodzenie, dalekie od korporacyjnego środowisko pracy oparte na partnerskich zasadach. Rozwijaj swoje umiejętności i wykorzystaj je w firmie o międzynarodowym zasięgu. Poniżej znajdziesz listę stanowisk, do których kierujemy właśnie ofertę pracy. Jeżeli nie ma tam stanowiska odpowiadającego Twoim umiejętnością nie przejmuj się - prześlij nam swoje CV. Możliwe, że jeszcze tego nie wiemy, ale szukaliśmy właśnie Ciebie!

SpawaczMig-Mag
Pracownikmagazynu

Aplikuj!

  Prześlij swoje CV (wymagane):


  Stabilne zatrudnienie

  Atrakcyjnewynagrodzenie

  Możliwośćrozwoju

  Elastycznegodziny pracy

  Jasna ścieżkakariey

  Ambitnyprojekt